Фінансування НУШ СШ №196

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юлія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Інформацію щодо суми коштів, виділених для спеціалізованої школи №196 м. Києва на придбання засобів навчання, обладнання, дидактичних матеріалів, ігрових наборів для учнів 1 класів закладів повної загальної середньої освіти (проєкт LEGO), меблів, витратних матеріалів з метою забезпечення перших класів 2019-2020 р.р. за програмою НУШ відповідно до наказу МОН.
2) Які засоби навчання, обладнання, дидактичні матеріали, ігрові набори для учнів 1 класів закладів повної загальної середньої освіти (проєкт LEGO), меблі, витратні матеріали, з вказаною кількістю і типом, були закуплені та поставлені до спеціалізованої школи №196 м. Києва станом на 01.11.2019 з метою забезпечення перших класів 2019-2020 р.р. за програмою НУШ.
3) Які засоби навчання, обладнання, дидактичні матеріали, меблі, витратні матеріали, з вказаною кількістю і типом, планується закупити для спеціалізованої школи №196 м. Києва з метою забезпечення перших класів 2019-2020 р.р. за програмою НУШ.
4) За відсутності повного забезпечення за програмою НУШ 1 та 2 класів, надати повну інформацію по кожному класу, де є незабезпечення в повному обсязі за програмою НУШ.

З повагою,

Гузченко Юлія

1 Attachment

---
З повагою
відділ організації діловодства
Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Юлія писал 2019-11-20 22:31:

Доброго дня,
"На підставі статей 1, 3, 13, 19, 20, 24 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу/симо надати наступну інформацію про:
1) «суми коштів, виділених для спеціалізованої школи №196 м. Києва на придбання засобів навчання, обладнання, дидактичних матеріалів, ігрових наборів для учнів 1 класів закладів повної загальної середньої освіти (проєкт LEGO), меблів, витратних матеріалів з метою забезпечення перших класів 2019-2020 р.р. за програмою НУШ відповідно до наказу МОН».
2) «Які засоби навчання, обладнання, дидактичні матеріали, ігрові набори для учнів 1 класів закладів повної загальної середньої освіти (проєкт LEGO), меблі, витратні матеріали, з вказаною кількістю і типом, були закуплені та поставлені до спеціалізованої школи №196 м. Києва станом на 01.11.2019 з метою забезпечення перших класів 2019-2020 р.р. за програмою НУШ.» Попередня відповідь не містить даних про забезпечення за програмою НУШ перших класів. Так як саме перші класи не місять повної комплектації вказаним у відповіді матеріали, в тому числі, відсутні:
- ламінатор;
- багатофункціональний пристрій (принтер, сканер, копір);
- фліпчарт тощо.
Надати повну відповідь, у відповідності до запитуваних об’ємів.
3) «До п.3: бухгалтерський облік закладів загальної середньої освіти здійснюється централізованою бухгалтерією управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної державної адміністрації. Для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» фінансування проводиться загальними сумами по кодам економічної класифікації видатків, а не по установам».
Надати посилання на Закон України чи підзаконний акт, який дозволяє розпоряднику інформації не здійснювати облік, контроль та звіт товарно-матеріальних цінностей по кожному окремому закладу освіти.
Також, у відповідності до ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»:
«3. Розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. У такому разі відлік строку розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.»
4) За відсутності повного забезпечення за програмою НУШ 1 та 2 класів, надати повну інформацію по кожному класу, де є незабезпечення в повному обсязі за програмою НУШ.
Відсутня конкретна інформація щодо «За відсутності повного забезпечення за програмою НУШ 1 та 2 класів, надати повну інформацію по кожному класу, де є незабезпечення в повному обсязі за програмою НУШ».
Відповідь прошу доповнити запитуваною інформацією.

Відповідь має містити повну інформацію на запитувану інформацію та дані про виробника продукції, що поставлена на потреби НУШ, дату виробництва продукції, документи, що підтверджують якість та безпечність продукції (сертифікати відповідності якості продукції, санітарно-гігієнічні висновки тощо).

У відповідності до вимог ст. 3, ст.24 Закону України «Про доступ до публічної інформації» в разі відсутності повної, неточної та достовірної інформації залишаю за собою право звернутися до відповідних контролюючих органів, державної фіскальної служби, органів прокуратури тощо.

З повагою,

Юлія

1 Attachment

---
З повагою
відділ організації діловодства
Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Юлія писал 2019-12-08 20:26: