Фінансування НУШ

Доброго дня!

На свій запит № 37/1912 від 09.09.2012 я отримала відповідь №7/8-352 від 13.09.2019, у звязку з якою в мене виникло ще декілька запитань.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копії документів, що підтверджують перелік товарів, посібників, меблів, дидактичних матеріалів, мультимедійної та іншої техніки, які є обов'язковими для закупівель за рахунок освітньої субвенції та коштів за рахунок місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно Постанови КМУ від 27 лютого 2019 року № 129).

2. Інформацію про те, чи є залишок коштів, направлених з субвенції з державного бюджету місцевому бюджету Дніпра та коштів за рахунок місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” для учнів перших класів у НВК №33 (згідно Постанови КМУ від 27 лютого 2019 року № 129).

3. Інформацію про те, яка конкретна сума залишкових коштів планується на витрати потреб, закупівель, придбання матеріалів та послуг для учнів перших класів за концепцією “Нової української школи” для НВК №33.

4. Прошу надати визначений перелік необхідних меблів, дидактичних матеріалів, мультимедійної та іншої техніки тощо для учнів перших класів у НВК №33.

5. Прошу надати інформацію про те, коли саме в 2019 році учні перших класів НВК №33 будуть забезпечені таким обладнанням навчального і загального призначення як:
- одномісні парти та стільці (очікувана кількість парт та стільців, а саме 47 комплектів, не співпадає з кількістю учнів перших класів в НВК №33);
- планшет;
- ламінатор;
- багатофункціональний пристрій (принтер, сканер, копір);
- дошка коркова;
- фліпчарт;
- відкриті шафи для зберігання засобів навчання;
- екран для проекції.

6. Документи, які дають зрозуміти, хто саме затверджує перелік обвязкових товарів для НУШ (меблі, компютерна техніка тощо) на місцевому рівні, та яким чином це відбувається.

З повагою, Альона Ємець

Юлія Володимирівна Лоян,

1 Attachment

Экономисты Экономисты,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
[1]https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

References

Visible links
1. https://mail.i.ua/reg