Фінансування НУШ

Гриценко Тетяна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Загальний обсяг коштів (у грн), направлених з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?
2. У якому обсязі міський/районний бюджет дофінансовує забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?
3. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора Чугуївського навчально-виховного комплексу"Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа 1-3 ступенів" № 8 м. Чугуєва на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).
4. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2018 році Чугуївському навчально-виховному комплексу"Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа 1-3 ступенів" № 8 м. Чугуєва по програмі "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?
5. Визначений перелік необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів тощо для учнів першого класу "Нової Української школи".
6. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2018 року буде закуплено для першого класу, який буде навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2018/2019 навчальному році у Чугуївському навчально-виховному комплексі"Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа 1-3 ступенів" № 8 м. Чугуєва ? Хто саме відповідає за закупівлю?
7. Чи очікується органами місцевої влади дофінансування необхідних меблів, обладнання, підручників, зошитів ітп за рахунок батьків? Якщо так, вкажіть, на що саме, яка сума, в який спосіб (готівка, рахунок школи тощо) та терміни очікується таке дофінансування.

З повагою,

Гриценко Тетяна

Чугуївська міська рада

Гриценко Тетяна

Доброго дня!Відповідь завантажується у дуже поганому вигляді, не можливо нічого прочитати,текст смазаний, прошу переслати відповідь у вигляді придатному для читання на мою ел. скриньку [email address]

З повагою,

Гриценко Тетяна

Чугуївська міська рада

Шановна Гриценко Тетяна

Направляємо повторно відповідь на запит, файл у pdf форматі і читається
весь текст