Фінансування КЗО "СЗШ №6"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) по КЗО "Середня загальноосвітня школа №6" ДМР (далі - Школа) електронною поштою копії наступних документів:
- Кошторис на 2019 рік
- Економічно-обгрунтованого розрахунку до кошторису на 2019 рік
- Розрахунку до проекту бюджету на 2019 рік по загальному фонду школи

Також прошу надати мені по Школi публічну інформацію про наступне:
1) чи зверталося протягом 2018-2019 р.р. керівництво Школи до управління освіти та/або департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради із заявою (чи то клопотанням, проханням, запитом, зверненням, доповідною запискою тощо) про необхідність переобладнання приміщення столової в учбові кабінети, їх наступним ремонтом, устаткуванням меблями та необхідним для сучасного учбового процесу обладнанням (далі разом Потреби Школи)?
2) які заходи у межах компетенції було вжито управлінням освіти та/або департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради протягом 2018-2019 р.р. для вирішення питання фінансування Потреб Школи?
3) чи враховано в розрахунку до проекту бюджету на 2020 рік по загальному фонду Школи Потреби Школи та чи заплановані для їх вирішення відповідні видатки?

Про результати розгляду даного запиту, суть прийнятого рішення та вжиті у межах компетенції заходи прошу повідомити мене електронною поштою у строк, передбачений законом (не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту, а в разі продовження розгляду запиту до 20 робочих днів у зв'язку з наданням великого обсягу інформації та/або потреби пошуку запитуваної інформації серед значної кількості даних, повідомити у письмовій формі не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту із обгрунтуванням такого продовження)

З повагою,

Кулiков Павло

Товт Анастасія Ігорівна,