Фінансування класу "Інтелект України"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Інформацію, подання, заяву, потреби, бюджетний запит або будь-який інший документ КЗО "Навчально-виховний комплекс №66 "Гімназія - початкова школа - дошкільний навчальний заклад" Дніпровської міської ради для складання кошторису школи на 2019-2020 н.р.;

-кількість коштів, виділених на матеріальне забезпечення перших класів, які будуть навчатися по програмі «Інтелект України» у КЗО «НВК № 66».

- Перелік купленних меблів, обладнання, дидактичних матеріалів, а також комп’ютерного та мультимедійного обладнання для перших класів, які будуть навчатися по програмі «Інтелект України» у КЗО "НВК № 66" на 2019-2020 н. р., або перелік матеріальних цінностей, які планується закупити для вказаних класів. Особливо детально прошу надати інформацію щодо виділення школі грошових коштів саме на придбання телевізора, ноутбука та принтера для перших класів 2019-2020 н.р. по програмі «Інтелект України» КЗО «НВК № 66».

- Терміни доставки вище перерахованного у КЗО «НВК № 66».

- Які тендери було проведено (чи які ще тривають) щодо облаштування класів необхідними меблями, комп’ютерною та мультимедійною технікою КЗО «НВК № 66».

З повагою,
Чередник Анастасія Ростиславівна

Від: Вальчук Тетяна Олександрівна


Attachment .371271 20.06.19.pdf
20.6M Завантажити відповідь


Посилання

Доброго дня!

Отримавши Вашу відповідь № 7/7-186 від 25.06.2019 прошу надати уточнену інформацію з наступного питання. Як зазначено в Вашому листі, фінансування науково-педагогічного проекту «Інтелект України» не передбачено бюджетними коштами. Поясніть за які кошти необхідно придбати в клас для першокласників телевізор, ноутбук та принтер наявність яких обов’язкова для навчального процесу у цьому проекті.

З повагою,

Анастасія Ростиславівна Чередник.