Фінансування Есхарівської ЗОШ з 2017року по данний час

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):В якому обсязі та на що виділяється Есхарівській ЗОШ фінансування,чи виділялись кошти на предбання парт для першого класу у 2017 році,чи виділяють школі на канцелярію,папір,крейду,шкільні журнали, кошти,та в якому обсязі?

З повагою,

Анастасия

Доброго дня!

Батьків учнів Есхарівської ЗОШ цікавить питання фінансування нашої школи(згідно Закону України"Про доступ до публічної інформації")Все ,як фінансується заклад освіти,все що виділяється з бюджетів,має бути опубліковане на сайті школи,та інформативому стенді школи(ст.30 Закону про освіту).На жаль в нас цього нема,Района адміністрація з освіти не відповідає на запити батьків,та постійно відстроковує свою відповідь,директор не надає офіційну відповідь на запити.Тому єдиний для нас спосіб дізнатися про те,,що відбувається з фінансуванням школи,це звернутися до Вас.
Нас,як батьків,цікавить наступне;
1.Чи подавав директор балансоутримувачу бюджетний запит?Конкретно нас цікавить,чи просив директор виділити кошти на придбання паперу,крейди,миючих засобів та класних журналів.
2.В якому обсязі та на які потреби виділяється фінансування на Есхарівську ЗОШ починаючи з 2017 року та по теперішній час?
3.Чи є фонди школи та класу законними?
4.ЧИ є законними батьківські комітети у Есхарівській школі які займаються збором коштів у
фонди?
5.Чи може секретаршколи збирати кошти у фонди,якщо ні то обгрунтуйте будь ласка чому.
Також хочемо додати що у разі ненадання або надання неповної інформації, ми будемо оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.
З повагою,

Анастасия