Фінансування якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павло Мельниченко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Павло Мельниченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1. Скільки коштів (у грн) отримав бюджет Олевського району з субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)
2. В якому обсязі (у грн) районний бюджет дофінансовує забезпечення загальної середньої освіти “Нова українська школа”?
3. Скільки коштів загалом (у грн) спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для початкової школи, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів (зазначте цифри за цими трьома статтями вират).
4. Скільки коштів (у грн) на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” спрямовано в кожну школу району? (зазначте суми для кожної школи).

З повагою,

Павло Мельниченко

Олевська районна рада

1 Attachment

ВСМС Олевськ,

1 Attachment

З повагою відділ освіти, культури, охорони здоров'я, молоді, спорту та
взаємодії з громадськістю Олевської РДА
тел.(04135)2-14-72