Фінансування дошкільного закладу #135 " Лебідь" м. Запоріжжя

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію «Кошторису» Дошкільного навчального закладу /ясла-садок/ № 135 "Лебідь" Запорізької міської ради Запорізької області за 2021рік.

2. Повний перелік потреб Дошкільного навчального закладу /ясла-садок/ № 135 "Лебідь", що були надані (заяви, звернення) завідуючою даного ДНЗ у період з 1 січня 2021 по 31 вересня 2021 року.

3. Надати інформацію про:
- кількість бюджетних коштів, які бло виділено та планується виділити на ремонт та облаштування ДНЗ /ясла-садок/ № 135 "Лебідь" на період 2020 - 2021 роки;
- благодійні внески: кошти, товари і послуги, в тому числі, що збиралися батьками.

4. Копії звернень (заяв) завідуючої ДНЗ /ясла-садок/ № 135 "Лебідь" з детальним переліком побутових та господарських витрат (мийні засоби, інвентар для прибирання та ремонтів) для потреб садочка на 2021 рік? Скільки бюджетних коштів на це отримав ДНЗ /ясла-садок/ № 135 "Лебідь" у 2020 році?

5. Обсяг коштів, що були виділені із загального фонду місцевого бюджету на фінансування ДНЗ /ясла-садок/ № 135 "Лебідь"за 2021 рік.

6. Копії звернень (заяв) завідуючої ДНЗ /ясла-садок/ № 135 "Лебідь" на проведення ремонтних робіт в садочку (перелік приміщень садочка, які потребують ремонту та в якому обсязі і що саме необхідно робити в цих приміщеннях), на придбання побутової хімії та канцтоварів, та інші потреби. Скільки на це було виділено бюджетних коштів?

7. Заплановані роботи та бюджетні надходження на 2021-2023 навчальний рік у ДНЗ /ясла-садок/ № 135 "Лебідь".

З повагою,

Катерина Тимченко

Запорізька РДА, Запорізька райдержадміністрація

1 Attachment

--
Доброго дня, Запорізька РДА

Сектор з питань доступу до публічної інформації виконкому міської ради,

3 Attachments

 

!

 

, infosector

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]