Фінансування дошкільного підрозділу НВОК № 110

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію "Кошторису" дошкільного підрозділу НВОК № 110 (м.Запоріжжя, Комунарський район, вул. Стешенко 19) на 2019-2020р.
2.Копію "Розрахунок кошторису" дошкільного підрозділу НВОК № 110 (м.Запоріжжя, Комунарський район, вул. Стешенко 19) на 2019-2020р.
3. Копію "Бюджетного запиту" дошкільного підрозділу НВОК № 110 (м.Запоріжжя, Комунарський район, вул. Стешенко 19) на 2019-2020р.з підписом керівника закладу.
4. Акти прийому матеріальних цінностей, що було передано дошкільному підрозділу НВОК № 110 благодійниками, депутатами та інш. у 2019-2020р.

У разі ненадання або надання неповної інформації, буде оскаржуватися бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою, Тарас.

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти

Тарас залишив коментар ()

Зробив запит до Запорізької міської ради, через цей сайт. Але пришла відповідь що лист не був відправленний так як електрона адреса є не вірна.

Потім я вказав на цьому сайті вірну електрону адресу для запиту: infosector@zp.gov.ua
Відповідь була що технічна команда буде працювати над цією проблемою.

Я продивився перелік успішних запитів до Запорізької міської ради. Успішні запити лише є у 2018 році, і немає жодного успішного запиту у 2019 році.

Не вже технічна команда сайта не змогла за 9 місяців поточного року внести правки для правильної адресації запитів до Запорізької міської ради ( infosector@zp.gov.ua )?

Відправив запит на пряму до мерії на вище зазначину електрону скриньку.