Фінансування ДНЗ Радість

Татьяна Думанская

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Повний перелік потреб ДНЗ Радість м.Новодністровськ що були надані завідуючою даного ДНЗ у період з 1 січня 2018 по 8 травня 2019 року із підписами відповідальних осіб.
2. Копію «Бюджетного запиту» з розрахунками ДНЗ Радість м.Новодністровськ на 2018-2019 рр. за підписом керівника закладу.
3. Надати інформацію про:
- кількість бюджетних коштів, що виділяються на ремонт та облаштування дитячого садка – дошкільний навчальний заклад Радість м.Новодністровськ за 2018-19 рік;
- благодійні внески: кошти, товари і послуги, в тому числі, що збиралися батьками та звіт про те, на що були витрачені благодійні внески.
4. Чи було клопотання завідуючої ДНЗ
Радість м.Новодністровськ з детальним переліком побутових та господарських витрат (мийні засоби, побутова хімія, канцтовари, інвентар для прибирання) для потреб садочка на 2018-2019 рр.?
5. Обсяг коштів, що були виділені із загального фонду місцевого бюджету м.Новодністровськ на фінансування ДНЗ Радість за 2018-19 р.
6. Копію звернень (заяв) завідуючої ДНЗ Радість на проведення ремонтних робіт в садочку (перелік приміщень садочка, які потребують ремонту та в якому обсязі і що саме необхідно робити в цих приміщеннях), за 2018-19 р. .

З повагою,

Тетяна Думанська

Новодністровська міська рада

УВАГА! Зміна електронної поштової скриньки! Нова адреса [email address]

Згідно вимог чинного законодавства, ми змінюємо електронну поштову адресу на домені gov.ua 
Нова адреса Новодністровської міської ради: [email address]