Фінансування ДНЗ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надати інформацію щодо запиту від ДНЗ 27 м.Прилуки на виділення коштів на 2021 рік на канцтовари,миючі засоби та туалетний папір, на капітальний та поточні ремонти, пісок, та хоз товари. Та запит на що конкретно подав садок для виділення коштів.
2.Надати інформацію про запит від цього ж садка за 2019-2020 роки и на що з запита були виділені кошти.
Надайте інформацію, які ремонтні роботи будуть проведені,або вже виконані в 2021 році у всіх групах ДНЗ 27 вцілому (перелік та вартість робіт) та яка організація буде, чи виконувала дані ремонтні роботи.
1.Хто і за які кошти має здійснювати ремонт у ДНЗ 27 (зокрема, ремонт у групах і передпокоях до груп), ремонт та заміну дитячих майданчиків?
3. Яким чином здійснюється виділення коштів на косметичні ремонти у дитсадку (Чи цим мають займатися батьки, чи запит має подавати завідуюч та за якою статтею виділяються кошти з міського бюджету)?
4. Чи виділялися кошти на косметичні ремонти ДНЗ 27 : фарбу, кисті, шпалери та інше?
5. Чи будуть виділятися кошти у 2021 році? на Днз 27 Яка сума,та що передбачено?
6. Чи подавала клопотання про виділення коштів на ремонт капітальний/косметичний завідуюча ДНЗ 27. Прошу надіслати копію даного клопотання та відповідь на нього від місцевого відділу освіти.
7. Хто протягом навчального року закріплений та на якій посаді по ремонту та підтримці комунального закладу ДНЗ 27

З повагою,

Наталія

Виконавчий комітет Прилуцької міської ради, Прилуцька міська рада

6 Attachments

[Subject only] 02-25/2980

показати цитоване