фінансування ДНЗ 45 "Ліхтарик"

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Про кількість бюджетних коштів, що виділяються на ремонт та облаштування дитячого садка – дошкільний навчальний заклад № 45 за 2018 і 2019 роки;
2. Про благодійні внески: кошти, товари і послуги, в тому числі, що збиралися батьками.
3. Чи було клопотання завідуючої ДНЗ №45 м. Запоріжжя з детальним переліком побутових та господарських витрат (мийні засоби, інвентар для прибирання та ремонтів) для потреб садочка у 2018 - 2019 роках?
4. Обсяг коштів, що були виділені із загального фонду місцевого бюджету на фінансування ДНЗ №45 у 2018 році та у 2019 році, або передбачені на 2019 рік.
9. Копію звернень (заяв) завідуючої ДНЗ №45 на проведення ремонтних робіт в садочку (перелік приміщень садочка, які потребують ремонту та в якому обсязі і що саме необхідно робити в цих приміщеннях), на придбання побутової хімії та канцтоварів, та інші потреби.

З повагою,

Алла

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти