Фінансування ДНЗ 43

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Розрахунок до кошторису ДНЗ № 43 на 2018 рік;

2. копії бюджетних запитів, інформації, подання про потреби або будь-який інший запит завідуючої ДНЗ № 43 щодо фінансування витрат по КЕКВ 2210 та 2240, а також відповіді управління освіти ВК РМР на такі запити;

3. Інформацію про стан забезпечення ДНЗ № 43 на 2018 рік в частині миючих засобів, канцелярських товарів, меблів, та коштів для здійснення поточного ремонту.

З повагою

Доброго дня!

Я все ще чекаю інформаціію по даному запиту. У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду.

З повагою,

Ольга

Загальний вiддiл,

Надсилаємо повторно відповідь на Ваш інформаційний запит (у прикріплених файлах)

show quoted sections