Фінансування ДНЗ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надати інформацію щодо запиту від ДНЗ 5 м.Хмельницького на виділення коштів на 2019-2020роки на канцтовари,миючі засоби та туалетний папір, на капітальний та поточні ремонти, пісок, та хоз товари. Та запит на що конкретно подав садок для виділення коштів.
2.Надати інформацію про запит від цього ж садка за 2018-2020 роки и на що з запита були виділені кошти.

Надайте інформацію, які ремонтні роботи будуть проведені,або вже виконані у всіх групах ДНЗ 5 вцільому (перелік та вартість робіт) та яка організація буде, чи виконувала дані ремонтні роботи. батьками власноруч виконують ремонт ДНЗ 5 а саме:
-фарбування дитячих площадок, підлоги, дерев'яних та металевих конструкцій і т.д.;
-заміна шпалер: очистка, ґрунтування, клеяння і таке інше;
-ремонтування мебелі;
-заміна вмивальників у санвузлах;
-перемвщення мебелі татами, миття групових кімнат мамами і таке інше.
Згідно Закону ремонти у державних освітніх закладах проводяться виключно спеціалізованими-ліцензійованими робітниками, а не батьками та не за кошти батьків,бо фінансово-господарську діяльність закладів дошкільної освіти здійснюється відповідно до цього Закону, законів України "Про освіту", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Бюджетного кодексу України" та інших нормативно-правових актів.
З вище написано зрозуміло, що будівництво, ремонти та підтримку належного рівня споруд, що входить у державну/комунальну власність
здійснює центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері освіти, або власник даного закладу. Тож прошу надати інформацію:

1.Хто і за які кошти має здійснювати ремонт у ДНЗ 5 (зокрема, ремонт у групах і передпокоях до груп)?

2. Хто і за які кошти має здійснювати ремонт у санвузлах ДНЗ 5
3. Яким чином здійснюється виділення коштів на косметичні ремонти у дитсадку (Чи цим мають займатися батьки, чи запит має подавати завідуюч та за якою статтею виділяються кошти з міського бюджету)?
4. Чи виділялися кошти на косметичні ремонти ДНЗ 5) : фарбу, кисті, шпалери та інше?
5. Чи будуть виділятися ) кошти у 2020 році? на Днз 5 Яка сума,та що передбачено?
6. Чи подавала клопотання про виділення коштів на ремонт капітальний/косметичний завідуюча ДНЗ 5. Прошу надіслати копію даного клопотання та відповідь на нього від місцевого відділу освіти.
7. Хто протягом навчального року закріплений та на якій посаді по ремонту та підтримці комунального закладу ДНЗ 5
Також прошу надати Звіт про запит та фінансування дитячого садочка 5. За період 2018-2019 включно
Чи було клопотання завідуючої ДНЗ №5 з детальним переліком побутових та господарських витрат (мийні засоби, інвентар для прибирання та ремонтів) для потреб садочка на 2019 рік ?

Копію звернень (заяв) завідуючої ДНЗ № 5 на проведення ремонтних робіт в садочку (перелік приміщень садочка, які потребують ремонту та в якому обсязі і що саме необхідно робити в цих приміщеннях), на придбання побутової хімії та канцтоварів, та інші потреби.

З повагою,

Инна

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти