Фінансування Днз #23 "Дубочок"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Марія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- копію «Бюджетного запиту» з розрахунками по дитсадку № 23 "Дубочок" м.Луцька, вул. Грабовського, 13А, на 2019 р.
-копію «Кошторису» дитсадка № 23 "Дубочок" м.Луцька, вул. Грабовського, 13А за 2019 р. (з зазначенням, які кошти планується виділити для забезпечення функціонування закладу протягом календарного року);
-копію «Розрахунку до кошторису» дитсадка № 23 "Дубочок" м.Луцька на 2019-2020 навчальні роки. (за напрямками видатків).

Які запити подавала завідуюча ЗДО 23 і чи було задоволено їх в повному чи частковому обсязі. Вказати всі запити завідуючої на потреби ЗДО і які з них були задоволені, в повному чи частковому обсязі, кошторис, та фінансування.

Також, прошу надати звіт щодо забезпечення ЗДО миючими засобами та в якому обсязі;
Чи правдивою є інформація про те, що міська рада забезпечує садок лише туалетним папером і твердим милом? (так було сказано на батьківських зборах)
А всі інші засоби гігієни (салфетки вологі, сухі, рідке мило, паперові рушники, паперові хустинки, засоби для миття підлоги, посуду, дезінфікуючі засоби та ін) просять купляти батьків самостійно

Чи планувався ремонт в групах і чи було фінансування ремонтів з місцевого чи державного бюджету чи інших джерел (вказати яких саме, якщо такі мали місце)?Якщо проводилися ремонти то за чий кошт, хто фінансував потреби ЗДО.

Чи допустимий обіг готівки в ЗДО 23 і примусова сплата у фонди садка та групи? Наразі здійснюється збір коштів по 30 грн на фонд групи і 30 грн на фонд садочку!

Чи мають право вихователі збирати гроші з батьків на фонд садка і групи? Чи є такі повноваження у вихователів постійно нагадувати батькам про гроші на фонд групи і фонд садка?
Чи мають право вихователі даного днз просити батьків купити за власні кошти нові парти і ліжечка в групу?? Чи подавались запити директором садочка про потреби груп у нових партах і дитячих ліжках?
Наразі пропонується це купляти батькам, оголошено збір коштів на парти в сумі орієнтовно 1000 з дитини
Хто є балансоутримувачем ЗДО 23?

З повагою,

Марія

Доброго дня!

Відповідь на мій запит прошу надіслати на ел.адресу [email address]

З повагою,

Марія

Загальний відділ (публічні запити), Луцька міська рада

1 Attachment

Загальний відділ,

Прошу звернути увагу! Ця електронна адреса існує для відсилання
запитувачам інформації великого розміру. Реєструються лише запити, що
надходять на  [1][volyn21 request email]      

References

Visible links
1. mailto:[volyn21 request email]