Фінансування дитячого садка 253

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію «Кошторису» дитячого садка –ОДЕСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА-САДОК" №253 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2021 рік.

2. Копію «Розрахунку до кошторису» на 2021 рік. дитячого садка – ОДЕСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА-САДОК" №253 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

3. Копію «Проекту кошторису» з розрахунками дитячого садка –ОДЕСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА-САДОК" №253 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2021 рік.

4. Детальну інформацію по капітальним видаткам дитячого садка –ОДЕСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА-САДОК" №253 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2021 рік.

5. Детальну інформацію щодо придбаних предметів за рахунок загального та спеціального фондів бюджету по ОДЕСЬКОМУ ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ "ЯСЛА-САДОК" №253 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ за 2021 рік.

6. Надати інформацію про кількість бюджетних коштів, що виділяються на ремонт та облаштування дитячого садка – ОДЕСЬКИЙ ДОШКіЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯСЛА-САДОК" №253 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2021 рік. Які саме роботи передбачені у 2021 році?

7. Чи було задоволено клопотання завідуючої
ОДЕСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЯСЛА-САДОК" №253 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ у повному обсязі, з детальним переліком (кількість, найменування) канцтоварів, побутових та господарських витрат (мийні засоби, інвентар для прибирання та ремонтів) для потреб садочка на 2021 р.?

8. Обсяг коштів, що були виділені із загального фонду місцевого бюджету та з бюджету розвитку м. Одеси на фінансування ОДЕСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЯСЛА-САДОК" №253 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2021 р.

З повагою,

Анна

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Одеська міська рада

1 Attachment

--
Департамент освіти та науки Одеської міської ради

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Одеська міська рада

1 Attachment

--
Департамент освіти та науки Одеської міської ради