Фінансування дитячих садків у м. Дніпро

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Виктория, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Фінансування дитячого садка 334 "Рябінушка" ,м Дніпро, вул. І. Сокульського 2, на 2020-2021 та 2021-2022 рр. Що входить в це поняття? Чому з батьків вимагають оплату фондів?А також вимагають здійснювати закупівлю миючих засобів, аптечку, в тому числі облаштування території дитячого садка, тобто свої ігрові майданчики (покраска, будматеріали,озеленення і т.д.)
Також всю канцелярію ,іграшки за наш рахунок? Мало того, все що ми купили в ясла для наших дітей, повинно залишитися там для інших дітей, а тепер ми переходимо у молодшу групу, все це потрібно закупати знов?

З повагою,

Виктория

osvita, Департамент освіти і науки, молоді та спорту

1 Attachment

--------------------------------------------------------------------------

³: <[FOI #91532 email]>
: 27 2021 . 7:08:34
: osvita
: - Գ .
 
!

1, 13, 19, 20 13 2011 , , ( ):
Գ 334 "" , , . . 2,   2020-2021 2021-2022 . ? ? , ,   , (, ,  ..)
, ? , , , , ?

,

-------------------------------------------------------------------

, .
[FOI #91532 email]

Is [Департамент освіти і науки, молоді та спорту request email] the wrong address for Freedom of Information
requests to , ? If so, please contact us using this form:
[1]https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

! -

-------------------------------------------------------------------

References

Visible links
1. https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Дошкільна освіта,

1 Attachment