Фінансування державних навчальних закладів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Алина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Доброго дня!

Прошу надати копії документів, що відображають звернення посадових осіб Ліцею 13 м.Кам'янське щодо виділення бюджетних коштів на фінансування потреб закладу на 2018-2019 та 2019-2020 роки у матеріалах, підручниках, товарах, послугах, обладнанні, меблях, ремонтах та інших матеріально-фінансових витратах, а саме:
- копію потреби (заяви) від Ліцею 13 м.Кам'янське на 2019 рік, як результат моніторингу, за підписом керівника закладу, та як підстава для формування Кошторису;
- копію потреби (заяви) Ліцею 13 м.Кам'янське на 2020 рік, як результат моніторингу, за підписом керівника закладу, та як підстава для формування Кошторису);
- КОПІЮ ІНШИХ БУДЬ-ЯКИХ ДОКУМЕНТІВ (подання, запити, заяви та т.і), що відображають ПОТРЕБИ Ліцею 13 м. Кам’янського протягом 2019 року та на 2020 рік.

З повагою, батьки дітей, які навчаються у Ліцеї 13

Це повторний запит, але перший цього навчального року. Мені потрібна розгорнута відповідь, а не відписка. Тому як побори з батьків грошей продовжуються, навіть тарифи підняли.
Мотивують все відсутністю грошей, що держава НІЧОГО не дає!
Наразі мені потрібно знати, що ДАЄ держава.
А також, чи питало керівництво ліцею допомоги від держави взагалі!??

З повагою,

Алина

Департамент гуманітарних питань ДМР,

3 Attachments