Фінансування

Дрига Андрій Миколайович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Оскількі розпочато збір коштів батьківськими комітетами з батьків учнів КЗ «НВК: ЗШ І – ІІІ ступенів- гімназія №2 ВМР» урозмірі 700 (сімсот) грн. для учнів молодших класів і 1000 (одна тисяча) грн. для учнів старших класів відповідно, ініційований адміністрацією КЗ «НВК: ЗШ І – ІІІ ступенів- гімназія №2 ВМР», на придбання індивідуальних металевих шаф-локерів, прошу надати роз"яснення з наступних питань:
1. На якій підставі у КЗ «НВК: ЗШ І – ІІІ ступенів- гімназія №2 ВМР» діють батьківські комітети?
2. Чи мають право батьківські комітети збирати кошти у готівковій/безготівковій формі з батьків учнів для утримання КЗ та придбання меблів для КЗ «НВК: ЗШ І – ІІІ ступенів- гімназія №2 ВМР», зокрема індивідуальних шаф-локерів?
3. Чи передбачена закупівля індивідуальних шаф-локерів за бюджетні кошти? якщо так, то коли і в які терміни, на яку кількість учнів КЗ «НВК: ЗШ І – ІІІ ступенів- гімназія №2 ВМР»? Якщо ні, то в який законний спосіб можна їх придбати для КЗ «НВК: ЗШ І – ІІІ ступенів- гімназія №2 ВМР» коштами батьків?
4. Якщо батьки не сплатять кошти у розмірі 700 і 1000 грн відповідно, то їхні діти-учні КЗ «НВК: ЗШ І – ІІІ ступенів- гімназія №2 ВМР» не матимуть права користуватися індивідуальними шафами? Оскільки було наголошено на тому, що діти тих батьків, котрі не здадуть зазаначені кошти, не будуть користуватися цими шафами (закуповуватимуть шафи тільки тим, хто здав кошти).
5. Чи мають право батьківські комітети збирати фіксовані суми коштів з інших батьків?
6. На якій підставі дискримінують учнів та їхніх батьків у КЗ «НВК: ЗШ І – ІІІ ступенів- гімназія №2 ВМР» за майновою ознакою, створюючи передумови для булінгу?
З повагою,
Дрига Андрій Миколайович

ВідділЗвернень, Вінницька міська рада

Ваш запит зареєстровано 30.08.2021, реєстраційний індекс Д-01-120277.

показати цитоване

ВідділЗвернень, Вінницька міська рада

1 Attachment