Фінансово-економічний департамент

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Пан Федір, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- на підставі якого документу призначенений Міллер Володимир Володимирович на посаду директора фінансово-економічного департаменту Дніпропетровської міської ради? Надайте копію цього документу та контракту.
- чи допускається в органах місцевого самоврядування призначення "за контрактом"?
- чи проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора фінансово-економічного департаменту? Коли саме проведено цей конкурс?
- чи проходив Міллер В.В. спеціальну перевірку перед призначенням на посаду, як те передбачено вимогами чинного законодавства?
- чи допускається призначення до органів місцевого самоврядування без проходження спеціальної перевірки?
- коли та в якому засобі масової інформації оприлюднено оголошення про наявність вакантної посади директора фінансово-економічного департаменту?
- коли, на підставі якого документу та за якою статтею КЗпП звільнено попереднього директора зазначеного департаменту?
- надайте копію декларації про майно, доходи, витрати і зобов*язання фінансового характеру за 2015 рік Міллера В.В.

З повагою,

Пан Федір

Юлия Колесник,

1 Attachment