Фінансовий моніторинг та захист персональних даних

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Веремеєнко Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Веремеєнко Тетяна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

П.5 ч. 18 ст. 14 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" - інформація, яка супроводжує переказ коштів" зазначає,що
вимоги цієї статті не поширюються на "переказ коштів на суму, що є меншою ніж 30 тисяч гривень, або суму, еквівалентну зазначеній сумі, в тому числі в іноземній валюті, для зарахування на рахунок отримувача виключно з метою оплати вартості товарів, робіт, послуг, погашення заборгованості за кредитом за умови, що суб’єкт первинного фінансового моніторингу, що надає послуги з переказу коштів отримувачу, може здійснити відстеження через отримувача за допомогою унікального облікового номера фінансової операції переказу коштів та визначити особу, яка уклала договір з отримувачем про поставку товарів, виконання робіт, надання послуг, надання кредиту;"

Прошу надати інформацію яким чином, на підставі якого документа суб’єкт первинного фінансового моніторингу(підпорядкований НБУ), що надає послуги з переказу коштів отримувачу, може здійснити відстеження через отримувача (який не є суб'єктом фінансового моніторингу) за допомогою унікального облікового номера фінансової операції переказу коштів (на користь отримувача) за допомогою пунктів прийому платежів та визначити особу, яка уклала договір з отримувачем про виконання робіт.

Чи є стандарти/правила/вимоги, тощо, які вимагаються до повноти '/форми отримання інформації про унікальний обліковий номер фінансової операції переказу коштів та процедуру її отримання.

Чи існує позиція НБУ з приводу вищевказаного положення закону з огляду на Закон України про захист персональних даних та те, що отримувач коштів не є суб'єктом фінмоніторинга та не приймає участь в проведенні платежів, а є виконавцем робіт укладеного господарського договору, а особа - платником, яка не надавала згоду на обробку персональних даних та здійснює оплату через пункти прийому платежів?

На підставі якого документа/ норми суб'єкти фінансового моніторингу забезпечують захист моїх персональних даних, які отримані Банком від мого контрагента, який не є суб'єктом фінмоніторинга , але отримав від мене платіж на виконання укладеного між нами договору про виконання робіт?

З повагою,

Веремеєнко Тетяна

Інформаційна підтримка інтернет-представництва НБУ, Національний банк України

Доброго дня.

Ваш лист отримала інформаційна підтримка сайту, тоді як звернення опрацьовує скринька [email address].
Направте звернення за адресою.
Гарного дня!

З повагою
Інформаційна підтримка офіційного Інтернет-представництва НБУ [НБУ request email]

показати цитоване