Фінанси

Петро Степанчук

Доброго дня!

Розпорядженням КМУ від 27 березня 2019 р. № 211-р " Про проведення у 2019 році оглядів витрат державного бюджету в окремих сферах" Міністерству освіти і науки, Міністерству охорони здоров’я, Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Міністерству соціальної політики, Міністерству аграрної політики та продовольства передбачено провести огляди витрат державного бюджету в окремих сферах.
З огляду на викладене та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Копії щомісячної інформації (за вересень – грудень 2019) про поточний стан проведення огляду витрат державного бюджету у відповідній сфері надісланої до Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів Міністерством освіти і науки, Міністерством охорони здоров’я, Міністерством енергетики та вугільної промисловості, Міністерством соціальної політики, Міністерством аграрної політики та продовольства (щомісяця до 5 числа передбачено п. 2 розпорядження № 211-р).
2. Копії звітів про зазначені огляди (подання до 1 грудня 2019 року передбачено п. 2 розпорядження № 211-р).

З повагою,
Петро Степанчук

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

3 Attachments

Відповідь та додатки у вкладених файлах.

показати цитоване

Міністерство освіти і науки,

1 Attachment

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

andrey.sinyuk,

18 Attachments