ФІЛАРМОНІЯ. ВОРИ В ЗАКОНІ

Ігор Хмара

ФІЛАРМОНІЯ. ВОРИ В ЗАКОНІ

Нарешті дійшли руки до Міністерства культури України. Є надія, що молодий енергійний міністр культури нарешті покладе край злодійській змові своїх попередників з Національною філармонією України (Володимирський узвіз, 2), якою править бувший міністр культури Остапенко Дмитро Іванович. Клоп, який зарився у килим, сидить там тихенько і висмоктує гроші з державної казни. І гроші не прості, а шалені, щоб годувати свою команду таких же клопів. Наші звернення до представників попереднього уряду розібратися у цій грошовій вакханалії філармонії не дали ніяких результатів, і зрозуміло чому...
Заробітня плата генерального директора філармонії становить більше 10.000 грн. плюс 200% надбавки незрозуміло за що, загалом понад 30.000 грн. Бувший міністр культури добре знає схему встановлення і введення пустих надуманих посад з космічними розмірами зарплат за рахунок наших з вами кишень. При цьому він вводить посади трьох своїх заступників з окладами біля 20.000 грн., для художнього керівника філармонії - чотири посади помічників з окладами біля 20.000 грн. Це більше, ніж зарплата прем’єра, президента або депутатів Верховної Ради! Заробітня плата керівного складу (30 чол.) трохи менша 15.000 грн. на кожного. Любить директор цілковиту сімейність (це два його сини та племінниця, син та невістка керівника художнього, дружина директора-розпорядника, дочка головного бухгалтера і т.д.), які взагалі не виконують того об’єму роботи, за який їм так щедро платять. Пливуть гроші рікою у вигляді надбавок до посадових окладів, премій у розмірі окладу, обов’язкових матеріальних допомог до відпусток у розмірі окладу, премій до днів народження у розмірі окладу, матеріальної допомоги місцевого профспілкового комітету, надання санаторних путівок з великими знижками і т.д. Чому ж не красти, якщо можна? Але є й інша категорія працівників - це підлеглі керівників, які виконують набагато більший об’єм роботи, за який встановлені втричі нижчі оклади. Це той принцип оплати праці і та справедливість, які панували в країні!
Тендери – це окрема стаття доходів керівництва, коли за державні кошти виконується не стільки ремонт приміщень філармонії, скільки ремонт особистих дач та квартир. Відкати від інших закупок товарів та послуг – це додаткова стаття надходжень.
Філармонійні транспортні засоби використовуються винятково в особистих цілях керівників, а для потреб філармонії орендується додатковий транспорт.
Цікаво буде дізнатись про окремі категорії артистів. Це кліщі, яких не виколупати з насиджених теплих місць. Давно вже не сценічний вік деяких народних та заслужених, про яких народ навіть не чув (бо звання часто були присвоєні за гроші та зв’язки), зовсім не радує глядачів. Багатьох давно не залучають до роботи, але при цьому платять гарантію - це таке «ноу-хау» директора, коли не ходиш на роботу, а отримуєш зарплату біля 10.000 грн. щомісяця. Художня рада чомусь не бажає звільняти таких горе-артистів, йдучи на відверте шахрайство! При цьому для молодих, дійсно талановитих артистів, місць у філармонії нема. Не кажучи вже про те, що по-справжньому українського, народного в репертуарі практично не побачиш.
Хотілось би знати, за які такі заслуги перед Україною тут встановлені такі зарплати? Кому потрібна така філармонія, в якій Колонний зал ім.М.В.Лисенка постійно напівпорожній, а фойє здається під сумнівні фуршети за «чорну» готівку в кишеню керівництва?
В країні тяжкі часи змін, за які люди віддають свої життя. Національна філармонія України теж потребує змін – заміни керівників-крадіїв на нове сучасне керівництво, наведення фінансової дисципліни та порядку, відродження дійсно української культури. ДОСИТЬ КРАСТИ!
На вас вся надія, що хоч ви зможете щось змінити на краще. Відповімо на ваші питання, бо все, про що написали – лише мала частина великого культурного злодійства.

За дорученням колективу філармоніі адвокат Ігор Хмара
Пишіть на адресу: [email address]

Задорожня Н.М., Міністерство соціальної політики України

1 Attachment

Domristka залишив коментар ()

Читаю цю нісенітницю та диву даюся. Складається таке враження, що людина, яка це писала, ніколи не спілкувалася з Остапенко Д. І. Все, що було написано про цю людину є звичайний голословний бруд. Ніяких документальних підтверджень, лише аргументи "Стара влада", "Зміна кадрів", "Клоп", "Вор". Я розумію, що настали часи змін, але неможна усіх рівняти під одну мірку. Навіщо втаптувати в бруд людину, котра за своє життя зробила дуже багато видатних справ та довела всій Україні свій талант виконавця, педагога, керівника та громадського діяча? Для того, щоб дізнатися, яка насправді ця людина, поспілкуйтесь з людьми, які мають безпосереднє відношення до нього. Людей, які з ним працюють, студентів та викладачів НМАУ ім. П. Чайковського. Словам ціх людей я б ще вірила. Якщо ви не бажаєте відвідувати філармонію, тоді вам просто повинно бути соромно за неповагу до культурної діяльності людей, котрі дарують свій талант вам. Продовжуйте забивати ваші голови "Ширпотребом", який лунає звідусіль та поливати брудом талановитих людей. Сьогодні вам нав'язують щоденні політичні чвари, а завтра Україна залишится взагалі без своїх культурних надбань. Моя вам порада - після роботи відвідайте філармонію, послухайте живу музику та викиньте це політичне сміття з голови!

Іштван Геді залишив коментар ()

Про корупцію, яка роз'їдає нашу культуру зсередини
а також про імена та прізвища провідних паразитів галузі!
https://www.youtube.com/watch?v=gzH9BclY...
Майдан ТБ 27.03.2015 Частина 2
www.youtube.com