Фейсбук сторінки діаспори

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Назарій Омельянович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Назарій Омельянович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Інтернет-сторінки, групи в фейсбуці (пріорітетно, найбільше цікавить), електронні адреси, телефони, контактих осіб (іх сторінки в фейсбуці), керівники офіційних, неофіційних, зарєстрованих, незареєстрованих, неформальних установ, організацій іноземних українців (іх сторінки в фейсбуці), діаспорян, студентства України та українського походження, Пластових та скаутских українських організацій, клубів, бібліотек, культурних центрів при Посольствах та поза ними тощо (не обмежебючись вказаним).

Прошу надати дані у форматі відкритих даних згідно статті Закону 10-1. "Публічна інформація у формі відкритих даних", тобто у машинозчитуваному електронному форматі (НЕ скан-копії, скріншоти тощо) пріорітетно doc, docx, xls, xlss, можливо інший. Інформація в електронному (недрукованому та несканованому) вигляді надається безкоштовно та електронною поштою.

Також вимушений нагадати, що згідно Статті 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу за "ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації" з обов*язковим повним наданням відповіді. Це одна зі сфер діяльності Уповноваженої Верховної Ради з прав людини (омбудсмена) Валерії Лутковської.

Щиро Ваш,
Омельянович Назарій ( телефон нуль п"ять нуль 1 666 пять шість два)

public.info, Міністерство закордонних справ України

2 Attachments