Фарбування дизпалива - тендер на дослідження

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Відповідно до попередньої відповіді Вих. Ццтех-08/152 від 02.06.2021 вказано, що АТ "Укрзалізниця" неодноразово розглядала питання щодо фарбування дизпалива, проте з причин відсутності інформації про вплив фарбувальних елементів на фізико-хімічні властивості дизельного палива та на кривошипно-шатунний механізм дизель-генератора локомотива жодного позитивного рішення не прийнято. Деталі тут https://dostup.pravda.com.ua/request/ief...

В ході пошукової системи google за запитом "исследование дсту 7688:2015" встановлено тендер на "Послуги з проведення повного випробування палива дизельного підвищеної якості марки С виду ІІ згідно ДСТУ 4840:2007, ДСТУ 7688:2015 на суму 150 000. Деталі тут https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-1...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- Чи актуальне наразі питання фарбування дизпалива для АТ "Укрзалізниця" ?
- Чи проводився АТ "Укрзалізниця" тендер на проведення дослідження (експертизи)
впливу фарбувальних елементів на фізико-хімічні властивості дизельного палива та на кривошипно-шатунний механізм дизель-генератора локомотива?
- Чи має АТ "Укрзалізниця" всі необхідні документи для вирішення питання щодо проведення тендеру на вказане дослідження?
- роз’яснення як саме проводяться корегування при виявленні нестачі дизпалива на ТНТС, якщо перед відправкой в Кременчузі або Навоград-волинську до моменту опечатування та відправлення присутні вохр, комерційна служба яка здійснює вимір за допомогою лінійки?

Храпа А.І., Укрзалізниця

1 Attachment

Храпа А.І., Укрзалізниця

2 Attachments