Dslcenyscnm syajhv

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гнатовський Анатолій Іванович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гнатовський Анатолій Іванович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
На підставі яких нормативно-правових актів (вказати конкретно і коли? за чиїм підписом) енергопостачальною організацією, в даному випадку АТ «Харківобленерго», налано дозвіл на будівництво кабельної мережі з трансформаторної підстанції, яка спроектована та спорудженя виключно для забезпечення електиричною енергією споживачів багатоповерхових житлових будинків за адрсами вул. Героїв Праці, 18 – 16 поверхів 2 під’їзди, 20-А – 9 поверхів 4 під’їзди, 20-Б – 9 поверхів 4 під’їзди, вул. Академіка Павлова, 319 13 поверхів 4 – під’їзди, 321 13 поверхів 4 під’їзди, 321/20 – 13 повепхів 8 під’їздів, до об’єктів торгівельно-розважального комплексу ТОВ «ДОЙЧЕ ЕКО», розташованого на дільниці від станції метро Героїв Праці до будинку № 317 по вул. Академіка Павлова?
На даний час об’єкти ТОВ знаходяться на стадії будівництва.
Електричною енергією, об’єкти забезпечуються з тієї ж самої трансформторної підстанції через повітряну 4-х провідну кабельну лінію (площею жили 120 кв. мм), що змонтована на гілках дерев через територію на якій встановлені малі архітектурні фори для дітей на яких постійно, протягом дня та у вечірні години граються діти.

З повагою,

Гнатовський Анатолій Іванович

Управління ДЕН у Харківській області,

̦!  ̦ ˦˦ Ԧ Ħ צ 06.11.2020, Ħ æ ͦӦ, Ħ (̦ – )  æ – Ԧ, צצ «˦» צ Ħ ϧ ֦  צ ϧ Цæ
Ǧ – « », Ħæ צ æ ϧ æ № 317 æ ͦ , ’ Ҧ, ͦΦ ̦ ȦΦ Ħ.  ¦ ’ ' æ. 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Управління ДЕН у Харківській області,

1 Attachment