друга іноземна мова в школа №309 (Школа I-III ступенів №309)

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати пояснення:
1) До якої складової базового навчального плану - інваріантної чи варіативної - відноситься друга іноземна мова (німецька) в №309 Школі I-III ступенів м. Київ

2) Чи мають батьки окремої дитини або декількох 5-7 дітей право відмовитись від вивчення ними другої іноземної мови (німецької) в наступному учбовому році?
3) Чи має право керівництво школи відмовляти батькам окремої дитини в відмові на зміну учбового плану на наступний навчальний рік?

З повагою,

Наталія

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Доброго дня! Прошу надати відповідь в зазначенний законом срок, якщо у разі ненадання або надання неповної інформації, змушена буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Наталія

Raіsa Yatsenko,

1 Attachment

[1][IMG] Вірусів немає. [2]www.avast.com

References

Visible links
1. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...
2. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...