Друга дитяча лікарня МОЗ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Софія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Скільки коштів було виділено у 2020 році на фінансування Комунального некомерційного підприємства “Криворізька міська дитяча лікарня №2” Криворізької міської ради?

Зокрема, скільки коштів було виділено на заробітну плату працівників лікарні?

Надайте перелік медичного оснащення, яке було закуплено дитячій лікарні №2 протягом 2020 року та за 2021 рік (станом на дату отримання запиту)?

Надайте копію документів, які підтверджують закупівлю медичних препаратів у “Криворізьку міська дитячу лікарню №2 протягом 2020 року та протягом перших місяців 2021 року? Вкажіть загальну суму закупівель та надайте перелік закуплених медичних препаратів та інших засобів медичного призначення (системи, шприці тощо)

З повагою,

Софія Миколівна Скиба

облздрава ОГА приемная,

УОЗ Звернення громадян,

--
З повагою,
головний спеціаліст управління охорони здоров’я виконкому Криоврізької міської ради
(0564) 92-04-77