Дрони, безпілотні апарати (не Геодезичні прилади) для виконная топографо-геодезичних, картографічних, кадастрових робіт.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації.
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства і який реалізує державну політику у сфері національної інфраструктури геопросторових даних, топографо-геодезичної і картографічної діяльності, земельних відносин, землеустрою, у сфері Державного земельного кадастру, державного нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі в частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів.
Прошу надати наступну інформацію, відповідно нумерації питанню, по кожному окремо:
1. Чи являєтються безпілотні літальні апарати, в тому числі дрони геодезичними приладами, як такі що підлягають метрологічному забезпеченню.
2. Чи можливо використовувати для виконання топографо-геодезичних, картографічних, кадастрових робіт використання безпілотних літальних апаратів, дронів.
3. Чи передбачено чинною інструкцією з Топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98) використання безпілотних літальних апаратів, дронів, в тому числі безпілотних комплексів.
4. Чи розробляється нормативно правовий акт щодо врегулювання використання безпілотних апаратів, дронів, для виконання топографо-геодезичних, картографічних, кадастрових робіт згідно наказу Держгеокадастру від 24.11.2020 № 500.
5. Якими нормативно-правовими актами у сфері національної інфраструктури геопросторових даних, топографо-геодезичної і картографічної діяльності, земельних відносин, землеустрою, дозволяє та нормує використання безпілотних літальних апаратів та дронів.
(розробки нової інструкції згідно наказу З повагою,

Віктор

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment