ДПТ в районі Одеського обласного радіотелевізійного центру по Люстдорфській дорозі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Рішенням Одеської міської ради від 10.09.2015 № 6937-VI затверджено детальний план території, яким передбачено будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 1080 учнів із стадіоном та дитячим садоком-яслами на 350 місць.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати копію протоколу містобудівної ради, на якому розглядався проект детального плану території в районі Одеського обласного радіотелевізійного центру по Люстдорфській дорозі,55.
2. Надати копію рішення Одеської міської ради про затвердження вказаного ДПТ.
3. Надати інформацію, на якій земельній ділянці згідно проеткних рішень ДТП планувалося побудувати школу та дитячий садок. ( Вказати умовне позначення ї школи та дичого садка на проектному плані (М 1:1000) згідно експлікаці.
4. Надати копію текстової частини детального плану території.
5. Поінформувати, за рахунок яких джерел планувалося побудувати школу та дитячий садок на зезначеній території.
6. Надати інформацію, чи заплановані в бюджеті міста Одеси кошти на будівництво школи та дитячого садка в районі Люстдорфської дороги, 55 у 2020-2021 роках.

З повагою,

Катерина

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

1 Attachment

з повагою, УКБ ОМР.