ДП «Інформаційні судові системи» (сканування документів)

Марія Таран

Доброго дня!

Державне підприємство «Інформаційні судові системи» є державним комерційним підприємством, яке засноване на державній власності та належить до сфери управління Державної судової адміністрації України.

За змістом пункту 1.1. постанови Вищого адміністративного суду України від 29.09.2016 № 10 якщо запит стосується інформації, яка міститься в кількох документах і може бути зібрана і надана без значних інтелектуальних зусиль (наприклад, без проведення додаткового змістовного аналізу), то така інформація відповідає критеріям "відображеності та задокументованості" і є публічною.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Інформацію про наявність або відсутність у ДП «Інформаційні судові системи» технічної можливості здійснювати якісні читабельні скановані копії наявних у ДП документів у відповідь на запити про доступ до публічної інформації, розпорядником якої є ДП.

2) Інформацію про наявну у ДП «Інформаційні судові системи» фактичну кількість пристроїв для здійснення сканування документів (МФУ, сканерів тощо).

3) Перелік наявних у ДП «Інформаційні судові системи» пристроїв для здійснення сканування документів (МФУ, сканерів тощо) у розрізі виробників та моделей цих пристроїв.

4) Інформацію про загальну закупівельну вартість наявних у ДП «Інформаційні судові системи» пристроїв для здійснення сканування документів (МФУ, сканерів тощо).

З повагою,
Марія Таран

Державна Судова Адміністрація України, Державна судова адміністрація України

1 Attachment

ДП "Інформаційні судові системи",

2 Attachments

 

 

!

 

, - .

 

---------------------------------------------------------------------------------

,

 

³

 

207-35-60

 

 

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]