Дозволи на придбання та на зберігання та носіння пристроїв для відстрілу гумових патронів в Тернопільській області

Назарій Зелінка

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Кількість дозволів на придбання та на зберігання та носіння пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, виданих в проміжку з 1 січня 2014 року до 31 січня 2014 року Відділом дозвільної системи, ліцензування та державного охоронного нагляду УГБ ГУМВС України у Тернопільській області.

2. Кількість дозволів на придбання та на зберігання та носіння пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, виданих в проміжку з 1 лютого 2014 року до 28 лютого 2014 року Відділом дозвільної системи, ліцензування та державного охоронного нагляду УГБ ГУМВС України у Тернопільській області.

3. Кількість дозволів на придбання та на зберігання та носіння пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, виданих в проміжку з 1 березня 2014 року до 31 березня 2014 року Відділом дозвільної системи, ліцензування та державного охоронного нагляду УГБ ГУМВС України у Тернопільській області.

4. Кількість дозволів на придбання та на зберігання та носіння пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, виданих в проміжку з 1 квітня 2014 року до 30 квітня 2014 року Відділом дозвільної системи, ліцензування та державного охоронного нагляду УГБ ГУМВС України у Тернопільській області.

5. Кількість дозволів на придбання та на зберігання та носіння пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, виданих в проміжку з 1 травня 2014 року до 22 квітня 2014 року Відділом дозвільної системи, ліцензування та державного охоронного нагляду УГБ ГУМВС України у Тернопільській області.

6. Кількість незіпсованих бланків дозволів на придбання та на зберігання та носіння пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, станом на 23 травня 2014 року у Відділі дозвільної системи, ліцензування та державного охоронного нагляду УГБ ГУМВС України у Тернопільській області.

З повагою,

Назарій Зелінка

vidkrytist, Міністерство внутрішніх справ України

1 Attachment

Здравствуйте, Назарій.

Вы писали 23 травня 2014 р., 18:58:57:

показати цитоване

--
Відділ забезпечення доступу
до публічної інформації mailto:[Міністерство внутрішніх справ України request email]