Дозвіл на зберігання та носіння пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії

Назарій Зелінка

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

2 травня 2014 року мені був виданий дозвіл на купівлю пристрою вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії.
5 травня 2014 року я купив пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії та всі необіхідні документи відповідно до п. 12.5. наказу МВС України № 622-1998 включно з дублікатом дозволу з відміткою магазину про продаж пристрою, у відділ дозвільної системи, ліцензування та державного охоронного нагляду УГБ УМВС України у Тернопільській області.
Відповідно п. 12.4. наказу МВС України № 622-1998 в 10-ти денний термін відділ дозвільної системи, ліцензування та державного охоронного нагляду УГБ УМВС України у Тернопільській області повинен був видати дозвіл на зберігання та носіння пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії.
Проте мотивуючи відсутністю бланків з міністерства станом на 06.06.2014 досі не видав жодного документу на підставі його я можу зберігати пристрій, таким чином по суті порушуючи закон.

Відповідно маю запитання:
1. На підставі якого документу, і хто його повинен видати, я можу зберігати та носити законно, згідно дозволу на придбання, куплений мною пристрій у разі у разі невидачі дозволу відділом дозвільної системи, ліцензування та державного охоронного нагляду УГБ УМВС України у Тернопільській області у визначені законодавством терміни?

2. Коли і в якій кількості міністерством будуть надані бланки дозволів на зберігання та носіння пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії у відділ дозвільної системи, ліцензування та державного охоронного нагляду УГБ УМВС України у Тернопільській області?

З повагою,

Назарій Зелінка

vidkrytist, Міністерство внутрішніх справ України

1 Attachment

Здравствуйте, Назарій.

Вы писали 6 червня 2014 р., 13:18:54:

показати цитоване

--
Відділ забезпечення доступу
до публічної інформації mailto:[Міністерство внутрішніх справ України request email]