Дозвіл на викиди

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Підприємство ТОВ “РЕИ БРОВАРИ” Код ЄДРПОУ 39817807, Фактичне місце діяльності: Київська обл., м. Бровари, бул. Незалежності, 26а, здійснює утилізацію небезпечних відходів методом спалювання про що видано Ліцензію на поводження з небезпечними відходами Наказ Мінприроди від 09.08.2017 № 301. https://mepr.gov.ua/files/docs/nakazy/na...

1. Чи є у даного підприємства Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (далі - Дозвіл).

2. Чи вказано в Дозволі як джерело викидів обладнання для утилізації небезпечних відходів методом спалювання.

3. Чи вказано в Дозволі інші джерела викидів, які утворюються під час операцій з небезпечними відходами (такі як розвантаження, зберігання, навантаження, та/або інші.)

4. Копію Дозволу з додатками.

З повагою,

Вікторія

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації КОДА, Київська обласна державна адміністрація

2 Attachments