Дозвіл на проведення рекламних заходів у ЗОШ №8

Ірина Зіньковець

Доброго дня!

У понеділок 2 березня 2020 року під час проведення занять у молодших класах ЗОШ №8 по класам ходив невідомий чоловік з метою рекламування перед дітьми комерційного заходу типу циркової вистави, що має відбутися у суботу, 7 березня 2020р.

На питання батьків щодо правомірності допуску сторонніх осіб (не учасників освітнього процесу) до приміщення школи з метою здійснення ними комерційної діяльності, що є порушенням діючого законодавства, до того ж обтяженого обставинами (допуск безпосередньо під час уроків) , адміністрація школи посилається на дозвільний лист від Відділу оствіти Шосткинської міськради. Адміністрація знімає з себе відповідальність за дане правопорушення.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

копію листа (розпорядження, наказу або іншого дозвільного/розпорядчого документу), на підставі якого Відділ освіти Шосткинської міської ради забезпечив приватній особів дозвіл на проведення рекламно-агітаційних заходів в ЗОШ №8.

З повагою,

Ірина Зіньковець

Исполком Шостка, Шосткинська міська рада

1 Attachment