Дозвіл на початок робіт

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Согуйко Мар'яна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Согуйко Мар'яна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи відносяться наступні об’єкти , а саме:

1. «Реконструкція вуличного освітлення в с. Старе Село Пустомитівського району, Львівської області (вул. Воз'єднання, вул. Підзамче) від СКТП-307» (потужність мережі напругою 7 кВт)
2. «Реконструкція вуличного освітлення в с. Старе Село Пустомитівського району, Львівської області (вул. Залізнична), від СКТП-202.»(потужність мережі напругою 4 кВт)

до переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію згідно Постанови КМУ № 236 від 20 березня 2019 р. «Про внесення змін до переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію», (а саме пункт 22. «Реконструкція або технічне переоснащення електричних мереж напругою не вище 10 кВт (лінії електричних мереж, трансформаторні підстанції, об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури)».

З повагою,

Согуйко Мар'яна

PUBLIC, Державна архітектурно-будівельна інспекція України

1 Attachment

 

 

Доброго дня. Відповідь знаходиться в прикріпленому файлі.