Дозвіл на імміграцію за квотою

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, та Закону "Про звернення громадян", які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я звернулась до Державної міграційної служби із запитом згідно Закону про звернення громадян, однак міграційна служба відповіла, що начебто запит має бути підписаний заявником. Законодавство передбачає можливість електронних запитів. Отже, тому прошу переслати цей запит Державній міграційній службі як організації, що підпорядкована Міністерству внутрішніх справ, та спонукати службу надати коректну повну розгорнуту відповідь. Структура міграційної служби взагалі не бажає проявляти інвест-орієнтованість щодо іноземних громадян, чим, нажаль, погіршує економічну привабливість та євроорієнтованість України.
При цьому, контактні дані на веб-сайті організації взагалі не відповідають дійсності - не можливо відправити листа на адресу електронної пошти. У разі ненадання відповіді з боку ДМСУ ною будуть ініційовані заходи щодо оприлюднення в ЗМІ, в тому числі міжнародних, та описання негативного ставлення всієї структури ДМСУ до іноземних громадян.

Мої поставлені питання до Державної міграційної служби України (в рамках діючого законодавства):

1. Щодо документу про те, що особа не є хворою на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманію або інфекційні захворювання, перелік яких визначено центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я - які саме форми довідок, затверджені МОЗ, потрібні (140/о тощо)?Прошу зазначити всі конкретні форми довідок, затверджених МОЗ.
2. Щодо документів, які підтверджують родинні стосунки із громадянином України. В даному випадку щодо рідного брата-громадянина України які саме документи необхідні подати - свідоцтва про народження із нотаріально засвідченим перекладом на українську мову, нотаріальну копію паспорта громадянина України або інші документи? Прошу визначити вичерпний перелік та конкретні назви необхідних документів в даному випадку.
3. Чи потрібно подавати довідку про несудимість в Україні?
4. Чи потрібно подавати довідку про несудимість в країні громадянства (особа проживає на території України)?
5. Заява на отримання дозволу на імміграцію подається до територіального органу за місцем реєстрації особи чи за місцем реєстрації громадянина України -рідного брата?

Сподіваюсь на коректну відповідь, а не безглузду відписку.

З повагою,

Арутюнян Лусіне Оганесівна
м. Харків, вул. Качанівська, буд. 21, кв. 7