Дозвіл на будівництво в охоронній зоні Музею видатних діячів української культури за адресою Жилянська, 96а

Жанна Максименко-Довгич

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- чи погоджувався з Департаментом культури КМДА науково-проектна документація та відповідні дозволи щодо проведення земляних робіт та будівництва в охоронній зоні Музею видатних діячів української культури за адресою Жилянська, 96а (кадастровий № «8000000000:72:082:0019)
- Якщо були погодження, прошу надати інформацію – коли, яка посадова особа надавала погодження та на яке саме будівництво?
- Прошу надати копію будь яких інших дозвільних чи погоджувальних документів на забудову земельної ділянки у м. Києві, по вул.. Жилянській, 96 А.

Звертаю вашу увагу на те, що Закон України «Про захист персональних даних» стосується виключно фізичних осіб і не стосується юридичних осіб.
Крім того, звертаю вашу увагу на те, що згідно ч.7, ст. 6 Закону України «про доступ до публічної інформації» - обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація - доступ до якої необмежений.
В ст. 6 Конвенції Ради Європи «Про доступ до офіційних документів та у пояснювальній доповіді до Конвенції (параграфи 57-58) вказується, що при наданні частини документа слід чітко вказати, в якому місці документа і який обсяг інформації було вилучено. В усіх можливих випадках слід також указати на підставу обмеження доступу до відповідної частини документа. У паперових документах видалення тексту можна зробити на копії документа шляхом вилучення або ретушування частини, доступ до якої обмежено.
Тобто, якщо в запитуваних документах буде міститись конфіденційна інформація (інформація про персональні дані фізичних осіб), то прошу надати мені копії запитуваних документів, в яких шляхом ретуші, тощо вилучити конфіденційну інформацію.
Звертаю вашу увагу на те, що у випадку якщо Київська міська державна адміністрація не володіє цієї інформацією (тобто не є її розпорядником), то згідно ч.3, ст.. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням мене, як запитувача, про це.

Прошу надати мені відповідь у визначений законом п’ятиденний термін.

З повагою,

Жанна Максименко-Довгич