Довідки #деБілик

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, ПРОШУ надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копії медичних документів (довідок) наданих депутатом Чернівецької міської ради Ростиславом Біликом на засіданні постійної комісії з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції 11 листопада 2016 року під час розгляду питання про пропуски ним засідань міської ради.

Вказана інформація містить суспільно-значиму інформацію і може містити відомості про незаконні дії чи бездіяльність фізичних чи юридичних осіб. ПРОШУ також зауважити, що обмеженню в доступі підлягає інформація, а не документ.

З повагою,

Grygorii Sorochan

Доброго дня!

11 листопада 2016 мною було надіслано запит на інформацію, в якому я просив надати:

1. Копії медичних документів (довідок) наданих депутатом Чернівецької міської ради Ростиславом Біликом на засіданні постійної комісії з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції 11 листопада 2016 року під час розгляду питання про пропуски ним засідань міської ради.

Станом на 19 листопада 2016 жодної відповіді на інформаційний запит я не отримав. Звертаю вашу увагу, що згідно Закону України "Про доступ до інформації" у розпорядника інформації, тобто у Вас, було 5 робочих днів на відповідь. Також нагадаю про те, що ЗУ Про доступ до інформації передбачена відповідальність, зокрема,

Стаття 212-3 КУпАП (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/8073...). Порушення права на інформацію та права на звернення

Порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: ... ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, -

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З повагою,

Grygorii Sorochan

Відділ звернень, Чернівецька міська рада

1 Attachment

На Ваш запит на інформацію щодо надання копій медичних довідок, які представлені депутатом Чернівецької міської ради VII скликання Біликом P.P. для розгляду на засіданні постійної комісії з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції, повідомляємо наступне.
За приписами статті 21 Закону України «Про інформацію», інормацією з обмеженим доступом є конфіденційна, таємна та службова інформація.
Конфіденційною є інформація про фізичну особу, а також інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою. До конфіденційної інформаціє*! про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров'я, а також адреса, дата і місце народження.
Конфіденційна інформація може поширюватись за бажанням (згодою) відповідної особи у визначеному нею порядку відповідно до передбачених нею умов. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди.
Окрім того, відповідно до статті 14 Закону України «Про захист персональних даних», поширення персональних даних передбачає дії щодо передачі відомостей про фізичну особу за згодою суб'єкта персональних даних. Виконання вимог встановленого режиму захисту персональних даних повинна забезпечити сторона, що поширює ці дані.
З огляду на вищевикладене та зважаючи на те, що депутатом Біликом P.P. не надано дозвіл на поширення конфіденційної інформації, надати копії запитуваних Вами документів не представляється можливим.

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
http://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем