Довідка про консультації з Департаментами КОДА

Лавровська Наіля Нариманівна

Доброго дня, шановне панство!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Номер, дату та копію документу про отримання Департаментом екології та природних ресурсів КОДА від повноважних органів Ірпінської міської ради "ДОВІДКИ про консультації з уповноваженими органами виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища та охорони здоров’я - Департаментом екології та природних ресурсів та Департаментом охорони здоров’я Київської ОДА".

2. Номер, дату та копію документу про отримання Департаментом охорони здоров’я КОДА від повноважних органів Ірпінської міської ради "ДОВІДКИ про консультації з уповноваженими органами виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища та охорони здоров’я - Департаментом екології та природних ресурсів та Департаментом охорони здоров’я Київської ОДА".

3. Копії відповідей Департаменту екології та природних ресурсів та Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА на зазначену ДОВІДКУ.

Прошу Вас надати запитану інформацію через сайт "Доступ до правди".

З повагою,

Лавровська Наіля Нариманівна

Департамент охорони здоров'я Київська обласна адміністрація,

1 Attachment

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації КОДА, Київська обласна державна адміністрація

1 Attachment