Дотримання Державних санітарних правил і норм

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації. Статтею 5 Закону № 2939 визначено, зокрема, що доступ до інформації забезпечується наданням інформації за запитами на неї. Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту. Відповідно до п.2 ст.19 Закону № 2939, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Відповідно до ст.14 Закону № 2939, розпорядники інформації зобов'язані надавати та оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об’єктивність наданої інформації і оновлювати оприлюднену інформацію, а також надавати право запитувачам робити виписки з них, фотографувати, копіювати, сканувати їх, записувати на будь-які носії інформації тощо.

Прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) яким документом керується комісія, яка приймає навчальні кімнати (класи) перед початком навчального року.
Мушу зазначити, що в кабінеті №217 початкової школи ССЗШ №2 (Ліцей №2) за адресою: вул. Наукова, 24A (2-й корпус (школа І ступеня)стіни пофарбовані в якраво рожевий колір, а це не відповідає пункту 4.1 Державних санітарних правил і норм
влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів, погодженних Листом Міністерства освіти і науки України від 05.06.2001 N 1/12-1459 та затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 N 63. А саме - колір поверхні стелі, стін, меблів повинен бути жовтим, зеленим або бежевим (матових
пастельних тонів).

2) Прошу надати акт, яким приймався до навчального 2017-2018 року кабінет №217 початкової школи ССЗШ №2 (Ліцей №2) за адресою: вул. Наукова, 24A (2-й корпус (школа І ступеня).

3) Прошу проінформувати, в який термін адміністрацією школи має бути усунене дане порушення.

4) Прошу надати інформацію стосовно дат, коли буде працювати дана комісія перед початком 2018-2019 навчального року.

З повагою, Тетяна

Від: Управління освіти Львівської міської ради

З повагою, управління освіти!

Посилання