Доступність Укрзалізниці

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію, чи проводиться моніторинг доступності Укрзалізниці для людей з інвалідністю з ураженнями органів зору, слуху, опорно-рухового апарату та інших маломобільних груп населення.

2. Надати інформацію, які заходи вживаються по створенню безбар'єрного середовища в ПАТ "Українська залізниця".

3. Надати інформацію скільки спеціалізованих вагонів для перевезення людей з інвалідністю є в наявності Укрзалізниці.

4. Надати інформацію яким чином відбувається розподіл спеціалізованих вагонів для перевезення людей з інвалідністю між містами України.

5. Надати інформацію яким чином формується структура знижок на потяги для людей з інвалідністю.

6. Надати інформацію яка кількість пасажирів з інвалідністю купувала квитки зі знижками за 2016 рік.

7. Надати інформацію по переліку станцій, де є об'єкти інфраструктури пристосовані для переміщення осіб з інвалідністю (ліфти, пандуси тощо).

8. Надати інформацію чи володіє Укрзалізниця інформацією про загальну кількість людей з інвалідністю, що зареєстровано в Україні.

9. Надати інформацію в якому розмірі виділено із державного бюджету коштів Укрзалізниці у 2016 році для перевезень людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

10. Надати інформацію чим керується Укрзалізниця виділяючи знижки на проїзд для людей з інвалідністю з жовтня місяця по травень.

11.Посприяти вирішенню проблеми неналежного забезпечення Конституційного права вільного пересування, рівності своєї гідності та рівності своїх прав людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

З повагою,

Юрій Чухрій

Хорольская Ю.Н., Укрзалізниця

5 Attachments

Хорольская Ю.Н., Укрзалізниця

5 Attachments

Хорольская Ю.Н., Укрзалізниця

5 Attachments