Доступне житло

Доброго дня!

Відповідно до Порядку надання державної підтримки та забезпечення громадян доступним житлом та Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла, затверджених Постановою КМУ від 10 жовтня 2018 р. № 819, забезпечення громадян доступним житлом здійснюється шляхом надання державної підтримки через Хмельницьке регіональне управління Держмолодьжитла.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Яка черговість (вказати яка категорія громадян в першу чергу та в другу чергу отримує доступне житло) щодо надання державної підтримки для придбання доступного житла у Хмельницькому регіональному управлінні Держмолодьжитла?

2) Які житлові програми діють для учасників АТО/ООС та ВПО на території Хмельницької області?

3) Яка кількість рішень про надання держпідтримки та укладання договору обслуговування коштів на придбання доступного житла для учасників АТО/ООС та ВПО ухвалена в 2020 році Хмельницьким регіональним управлінням Держмолодьжитла?

4) Чи буде здійснюватися фінансування програми "Доступне житло" у 2021 році Хмельницьким регіональним управлінням Держмолодьжитла?

З повагою,

Ілона

Сектор забезпечення доступу до публ інформації ОДА, Хмельницька обласна державна адміністрація

1 Attachment

!

--
,
mailto:[khmeln1 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Хмельницьке РУ Держмолодьжитла,

1 Attachment

--
З повагою,
Хмельницьке регіональне управління Держмолодьжитла
Контакти: https://khml.molod-kredit.gov.ua/kontakty