Доступ до публічної інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ганна Потопахина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ганна Потопахина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до статті 34 Конституції України кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію: щодо трудових відносин гр. МЕЛЬНИЧУК ГАННИ ОЛЕКСІЇВНИ з навчальними закладами Костянтинівської міської ради, зокрема щодо:

1. Юридичної особи, з якою існували трудові відносини, періоду перебування у трудових відносинах, функціях (посадових обов'язках) за трудовим договором (посадою).
2. Копію наказу про прийняття на роботу (призначення на посаду) та/або звільнення.
3. Кількість відпрацьованих годин з наданням підтверджуючих документів (табель/відомість, тощо).
4. Розгорнуту довідку про розмір нарахованого та виплаченого доходу і утриманих податків.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», просимо надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту. Відповідь просимо надіслати на адресу.
Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 2123 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

Ганна Потопахина

Костянтинівський міськвиконком

1 Attachment

Ганна Потопахина писал 2021-07-19 10:17:

показати цитоване

Костянтинівський міськвиконком

2 Attachments

, .

--
,


. mailto:[email address]
. (06272) 2-75-42

--
Avast.
https://www.avast.com/antivirus

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]