Доступ до публічних коштів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 1 ЗУ "Про відкритість використання публічних коштів" публічні кошти - кошти державного бюджету (крім таємних видатків), бюджету Автономної Республіки Крим та місцевих бюджетів, кредитні ресурси, надані під державні та місцеві гарантії, кошти Національного банку України, державних банків, державних цільових фондів, Пенсійного фонду України (далі - Пенсійний фонд), фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, а також кошти суб’єктів господарювання державної і комунальної власності, отримані ними від їхньої господарської діяльності;
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 1 ЗУ "Про відкритість використання публічних коштів" суб’єкти господарювання державної і комунальної власності (далі - підприємства) - підприємства, утворені в установленому порядку органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим чи органами місцевого самоврядування та уповноважені на отримання державних коштів, взяття за ними зобов’язань і здійснення платежів, у тому числі державні, казенні, комунальні підприємства, а також господарські товариства, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, їхні дочірні підприємства, а також підприємства, господарські товариства, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків належить державним, у тому числі казенним, комунальним підприємствам та господарським товариствам, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків, об’єднання таких підприємств.
На сайті https://spending.gov.ua/ відсутня інформація щодо транзакцій КП "Київтранспарксервіс" код ЄДРПОУ 35210739.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
надати транзакції у форматі exel щодо руху коштів КП "Київтранспарксервіс" код ЄДРПОУ 35210739 з період з 01.01.2016 по 23.05. 2021.

З повагою,

Олександр ШУЛЬЦ

Лариса Панькив, КП "Київтранспарксервіс"

1 Attachment

доброго дня Олександре.
Направляємо відповідь на ваш інформаційний запит щодо відображення 
транзакцій КП "КИЇВТРАНСПАРКСЕРВІС"

З повагою
Л. Паньків
вн. 7010
тел. (044) 361 43 28