Доступ до інформації про бездіяльність.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тарас Стеценко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тарас Стеценко

Доброго дня!

27.02.2019 року мною зроблено запит на отримання інформації щодо бездіяльності патрульної поліції на чотирикратний виклик за фактом скоєного правопорушення працівником поліції.
Зазначений запит був направлений на їм'я начальника Управління патрульної поліції м.Одеса Рибак Ю.В. на електронну адресу Управління патрульної поліції в Одеській області - [email address], яка була зазначена на сайті патрульної поліції в Одеській області - http://patrol.police.gov.ua/ru/contacts/
На сьогоднішній день а ні відповіді на запит, а ні взагалі відповіді про отримання запиту не надано, що визиває сумнів у достовірності інформації розташованої на сайті та належності цього сайту до патрульної поліції.

З оглядом на викладене, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
1 - Чи є сайт розташований за адресою http://patrol.police.gov.ua/ru/contacts/ дійсно належним до патрульної поліції України?
2 - Чи є адреса електронної поштової скриньки для електронних звернень - [email address], зазначена на вище зазначеному сайті дійсно належною до патрульної поліції Управління патрульної поліції в Одеській області?

З повагою,

Тарас Стеценко

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна Поліція

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Тарас Стеценко!

Створен запит #986479 до Сервіс вхідної електронної кореспонденції НПУ .

Ви можете [1]подивитися прогрес цієї заявки онлайн .

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Департамент патрульної поліції,

1 Attachment