Доступ до інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Альона, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до
публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право
звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання
публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні
документи):

1)Надати мені інформацію про земельні ділянки не надані у власність
або користування фізичним чи юридичним особам у наступних межах :

с.Хотів Києво-Святошинського району Київської області

2)Нанести відповідні дані на графічні матеріали (для подальшого
долучення цих матеріалів до клопотання з ціллю реалізації мною
норми частини шостої статті 118 Земельного кодексу України).

У разі відмови розпорядника інформації надати вищезазначену
інформацію, прошу надісланти обгрунтування (копію) на основі якого
отримано відмову.

З повагою,

Наталія

З повагою,

Альона

Від: КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
Київська міська державна адміністрація

Надсилаємо вам лист у прикріпленмоу файлі.

Звертаємо вашу увагу, що лист підписаний ЕЦП.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42

Посилання

Від: В?дд?л доступу до публ?чно? ?нформац?? т

Посилання

Доброго дня!
Відповідно до статті 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" в якому говориться "розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача".
Згідно Закону України прошу направити мій запит належному розпоряднику інформації.

З повагою,

Альона