Достроковий захист докторської дисертації (початок навчання - листопад 2015р.)

Інна Кушнір

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

п. 12 Постанови КМУ № 261 визначає, що «Аспірант (ад’юнкт) або докторант, який захистився до закінчення строку підготовки в аспірантурі (ад’юнктурі) або докторантурі, має право за власним вибором:
отримати одноразову виплату в сумі залишку стипендії, передбаченої у бюджеті закладу вищої освіти (наукової установи) на відповідний календарний рік, та за власною заявою бути відрахованим з аспірантури (ад’юнктури) або докторантури;
отримати за власною заявою оплачувану академічну відпустку на строк, що залишився до завершення нормативного строку підготовки в аспірантурі (ад’юнктурі) або докторантурі.

Чи розповсюджуються ці права на докторантів, що вступили до докторантури у листопаді 2015р., а термін навчання був подовжений з поважних причин (академічна відпустка по догляду за дитиною) до жовтня 2021р. Захист дисертації відбувся у травні 2021р.
Якщо ні, то які права має такий докторант?

З повагою,

Інна Кушнір

Dak, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment