Дострокове припинення повноважень депутатом

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Прошу надати роз'яснення, у разі якщо чинного депутата міської ради обрано на позачергових виборах 2019 року до ВРУ, в які строки міська рада має проголосувати за припинення його повноважень у зв'язку з обранням до ВРУ? І чи має право він приймати участь у голосуваннях та засіданнях міськради, якщо повноваженя ще не припинили?

Якщо питання припинення повноважень не винесено на голосування на найближче засіданні ради після прийняття присяги у ВРУ, чи не суперечить це законодавству?

Якщо питання стоїть в порядку денному але не збирається кворум і знову ж таки рада не голосує за припинення повноважень, чи є це порушенням?

Якщо призначено позачергові вибори до міської ради, сесії не скликаються і відповідно депутати не голосують за припинення повноважень колеги, чи є це порушенням?

Чи передбачено законодавством припинення повноважень депутата міської ради у зв'язку з обранням до ВРУ іншим способом - не через голосування міськради? Можливо автоматично за заявою до ЦВК.

Чи може одна особа поєднувати виборну посаду депутата міської ради і депутата ВРУ?

З повагою,

Ірина Латиш
Громадський рух ЧЕСНО

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія