Дослідження ринків у сфері теплопостачання

Лавровська Наіля Нариманівна

Доброго дня!

Дорученням Антимонопольного комітету України від 12.03.2019 No 13-01/237 (вх. від 14.03.2019 No 60-01/61К) Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України було уповноважене провести дослідження ринків у сфері теплопостачання в територіальних межах м. Києва та Київської області

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік документів, які були створені Київським обласним територіальним відділення Антимонопольного комітету України в процесі виконання зазначеного доручення (результати дослідження, висновки, акти, рішення або інше).
2. Перелік підприємств та території м. Києва та Київської області, які займають монопольне (домінуюче) становище на ринку надання послуг з централізованого опалення населенню.
3. Перелік підприємств та території м. Києва та Київської області, щодо яких були виявлені порушення законодавства про захист економічної конкуренції , із зазначенням номеру відповідних справ та рішень Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Відповідь прошу надати через сайт "Доступ до правди"

З повагою,

Лавровська Наіля Нариманівна

Звернення громадян, Антимонопольний комітет України

1 Attachment

-------------------------------------------------------------------

Лавровська Наіля Нариманівна

Доброго дня!

Спасибі!

З повагою,

Лавровська Наіля Нариманівна